Něco málo o nás

Naše firma zahájila svoji činnost od roku 1991. Po dobu své existence se snažíme pečlivě realizovat veškeré zakázky k maximální spokojenosti našich zákazníků, pro které provádíme rekonstrukční práce činžovních domů, rodinných domků, bytů, kaceláří a administrativních center, nebytových objektů a prostor.
Samozřejmě, v rámci všeobecných služeb, provádíme i menší zakázky a zakázky přímo související s rekonstrukcí jako je instalace
sádrokartonových systémů, malování a strhávání tapet, úklid a odvoz odpadu, pokládka podlahových krytin apod

Provádíme veškeré
malířské a natěračské práce, při kterých používáme jen ty nejkvalitnější nátěrové hmoty a materiály těch nejlepších výrobců. Naše firma má na svém kontě mnoho spokojených a stálých zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Hlavním cílem firmy je zodpovědné, odborné a spolehlivé provádění všech nabízených služeb. Svých zákazníků si velmi vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když využívají našich služeb opakovaně. Vyzkoušejte naše služby a sami budete moci naše kvality posoudit.

Jsme schopni Vám poskytnout skutečně komplexní služby v oborech
malířství, natěračství-lakýrnictví, sádrokartonářství, podlahářství, zednictví.

Snažíme se v oboru neustále zlepšovat, pružně reagujeme na nové, přicházející trendy v povrchových úpravách interiérů a exteriérů. Našim cílem je kvalitně odvedená práce a spokojenost zákazníka. Jsme přesvědčeni, že spokojenost zákazníka ručí za další rozvoj naší společnosti, proto se snažíme o profesionální přístup ke všem zakázkám bez ohledu na jejich objem. Samozřejmostí je šetrný přístup k Vašemu majetku v průběhu provádění malířských praci.