Sádrokartonářské práce

Lze využít v šitokém spektru, jak při rekonstrukci starého bytu, tak v novostavbách. Materiál, z kterého je sádrokarton vyrobený, je lehký, snadno manipulovatelný, a proto se z něj dá snadno stavět. Sádra přispívá k tepelné pohodě člověka, zlepšuje zvukovou izolaci prostoru a řeší protipožární ochranu staveb. Sádrokartonové desky jsou vnímány jako teplé a vytvářejí útulnost prostoru. Sádrokarton montujeme rychle a kvalitně.   

 

Sádrokarton instalujeme již několik let

Společnost  pro vás provede veškeré práce se sádrokartonem. Věnují se vám odborníci, jejichž zkušenosti s tímto materiálem mají dlouholetý zkušenosti. Sádrokarton zajišťujeme ve všech jeho provedeních: desky, příčky, podhledy a veškeré další sádrokartonové konstrukce podle vašich přání.

Nabízíme to nejlepší na trhu

Pracujeme pouze s vysoce kvalitními sádrokartonovými deskami značky Rigips, které patří mezi to nejlepší, co trh sádrokartonu nabízí. Spokojenost našich klientů je pro nás tou nejvyšší prioritou. Majitel firmy osobně dohlíží na průběh každé zakázky a provádí také závěrečnou kontrolu kvality.

Vždy si můžete být jistí našimi schopnostmi a zkušenostmi – se sádrokartonem jsme pracovali v průběhu několika let na více než 200 zakázkách. Přitom jsme řešili pouze 25 drobných reklamací. Pracujeme rychle, přesně a čistě. Sami se postaráme o zavedení elektroinstalace pod sádrokarton. Spolupracujeme pouze s odborníky a můžete si tak být jisti, že dostanete jen to, co skutečně chcete.

Sádrokarton – rychlé a flexibilní řešení

Sádrokarton je moderní materiál s dlouhodobou tradicí a ověřenými vlastnostmi. Jeho spolehlivost oceníte při:

  • obkládání stěn, 
  • obkládání stropů,
  • tvorbě sádrokartonových příček, polic,
  • tvorbě jiných konstrukcí.

Sádrokarton ochotně upravíme do rozměrů a tvarů, které požadujete, včetně všech otvorů a dalších modifikací. Sádrokarton je typický pro své možnosti rychlé, čisté a bezproblémové instalace. Montáž elektrických rozvodů a vodovodních potrubí pod sádrokarton je také velice rychlá.

Sádrokarton – pevný, odolný a přitom lehký

Sádrokarton se vyznačuje mnoha jedinečnými vlastnostmi, jejichž kombinace nelze u jiných materiálů docílit. Sádrokarton je:

  • pevný,   
  • odolný,
  • lehký (nezatěžuje tak konstrukci),
  • snadno opravitelný (stačí pouze tmel),
  • vyniká dlouhou životností.

Jak říká majitel firmy: „dokonce jsem jednou do svého vlastního domu vzal klienta, aby si zkusil sádrokarton prorazit“.

Předností sádrokartonu jsou též jeho výborné zvukově a tepelně izolační vlastnosti. Bez použití sádrokartonu je možné těchto vlastností běžně dosáhnout pouze zvyšováním tloušťky stěny. A konečně – sádrokartonová stěna je naprosto rovná a hladká (tedy žádné rýhy ani nerovnosti tak dobře známé od štuků)

Konzultace, zaměření a rozpočty zdarma

Zdarma pro vás provedeme veškeré zaměření a další potřebné úkony. Naši odborníci s vámi rádi vše nezávazně prokonzultují. Poradíme vám, jaké řešení je pro vás to nejlepší a co naopak nepotřebujete (jiní vám to budou nutit). Cenovou nabídku, kterou pro vás vypracujeme, nikdy nenavyšujeme. Veškeré náklady jsou zahrnuty v komplexní kalkulaci. Nikdy se vám nestane, že byste nevěděli, kolik a za co nám platíte – vždy pro vás vypracujeme detailní rozpis nákladů a vy budete mít svoje finance pod kontrolou.

Cenovou nabídku pro vás vypracujeme do jednoho dne. Řekneme vám, jak dlouho budou práce se sádrokartonem trvat a na co se máte připravit.

Na odbornost a zkušenosti našich profesionálů se můžete spolehnout.